GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı
Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 21. hafta maçlarıyla devam edilecek TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 22. hafta müsabakaları yapılacak

İSTANBUL (AA) Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 21. hafta maçlarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 22. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:


Süper Lig


Bugün:

20.00 BtcTurk Yeni MalatyasporMKE Ankaragücü (Yeni Malatya)

Yarın:

14.00 İttifak Holding KonyasporYukatel Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 GençlerbirliğiTrabzonspor (Eryaman)

17.00 BeşiktaşGaziantep FK (Vodafone Park)

20.00 FenerbahçeAytemiz Alanyaspor (Ülker)

9 Şubat Pazar:

13.30 Hes Kablo KayserisporAntalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Demir Grup SivassporMedipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

19.00 KasımpaşaGalatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

10 Şubat Pazartesi:

20.00 GöztepeÇaykur Rizespor (Gürsel Aksel)


TFF 1. Lig


Bugün:

19.00 Fatih KaragümrükHatayspor (Vefa)

Yarın:

14.00 Giresunsporİstanbulspor (Giresun Atatürk)

16.30 EskişehirsporAltınordu (Eskişehir Yeni)

19.00 Adana DemirsporAdanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Şubat Pazar:

14.00 Cesar Grup ÜmraniyesporEkol Hastanesi Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Büyükşehir Belediye ErzurumsporKeçiörengücü (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 OsmanlısporBursaspor (Osmanlı)

19.00 AltayBoluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

10 Şubat Pazartesi:

19.00 AkhisarsporEkol Göz Menemenspor (Spor Toto Akhisar)


TFF 2. Lig


Kırmızı Grup:

9 Şubat Pazar:

13.00 Piserro KahramanmaraşsporVanspor FK (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Ergene VelimeşesporEtimesgut Belediyespor (Ergene Velimeşe)

13.30 UşaksporSivas Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

13.30 Niğde AnadoluBayburt Özel İdare (Niğde 5 Şubat)

13.30 Kırşehir BelediyesporTuzlaspor (Kırşehir Ahi)

13.30 BandırmasporElazığspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ankara DemirsporSakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Kardemir KarabüksporGMG Kastamonuspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Bodrum Belediyesi BodrumsporEyüpspor (Bodrum İlçe)


Beyaz Grup:

Yarın:

13.00 Hekimoğlu TrabzonGMG Kırklarelispor (Vakfıkebir İlçe)

13.30 Hacettepeİnegölspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 PendiksporÇorum FK (Pendik)

13.30 SarıyerManisa FK (Yusuf Ziya Öniş)

9 Şubat Pazar:

13.00 ŞanlıurfasporAmed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa GAP)

13.00 Yılport SamsunsporAfjet Afyonspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.00 GümüşhanesporBaşkent Akademi (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 1922 KonyasporTarsus İdman Yurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Zonguldak KömürsporSancaktepe (Karaelmas Kemal Köksal)


TFF 3. Lig


1. Grup:

Yarın:

13.00 YomrasporSerik Belediyespor (Yomra İlçe)

13.30 ÇatalcasporKarbel Karaköprü Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

9 Şubat Pazar:

13.00 Artvin HopasporSultanbeyli Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 Anagold 24ErzincansporÇankaya FK (Müstakil Atletizm Pisti)

13.30 TokatsporDüzcespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 ManisasporSilivrispor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Kızılcabölükspor52 Orduspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 68 Aksaray BelediyesporCi Group Buca (Dağılgan)

13.30 Şile YıldızsporErzinspor (Şile)


2. Grup:

Yarın:

13.30 1877 AlemdağsporKarşıyaka (Alemdağ)

9 Şubat Pazar:

13.00 PayassporFethiyespor (Payas İlçe)

13.00 Ağrı 1970Turgutluspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Fatsa BelediyesporKozanspor (Fatsa İlçe)

13.30 KocaelisporBelediye Derincespor (Kocaeli)

13.30 Esenler EroksporOfspor (Esenler)

13.30 Kemerspor 2003Büyükçekmece Tepecikspor (Kemer İlçe)


3. Grup:

Yarın:

13.30 SomasporMedical Park Batman Petrolspor (Soma Atatürk)

13.30 Altındağ BelediyesporNazilli Belediyespor (Çubuk İlçe)

9 Şubat Pazar:

13.00 Bayrampaşa1954 Kelkit Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 DiyarbekirsporGölcükspor (Diyarbakır)

13.00 PazarsporMalatya Yeşilyurt Belediyespor (Pazar İlçe)

13.30 OsmaniyesporHalide Edip Adıvarspor (7 Ocak)

13.30 Karacabey BelediyesporModafen (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

13.30 Nevşehir BelediyesporYozgatspor 1959 (Nevşehir Gazi)

13.30 Darıca GençlerbirliğiMuğlaspor (Darıca İlçe)


  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Samsun merkezli uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 23 şüpheli adliyedeÖnceki Haber

Samsun merkezli uyuşturucu operasyonunda...

FİSKOBİRLİK ürünleri 20 ülkede satılıyorSonraki Haber

FİSKOBİRLİK ürünleri 20 ülkede satılıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!