Hepsiburada ve BMD "Perakende Dayanışma Hareketi" başlattı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hepsiburada ve BMD "Perakende Dayanışma Hareketi" başlattı
Hepsiburada Kovid19 salgınıyla birlikte tüketicilere ulaşmakta zor günler geçiren hazır giyim markaları için BMD iş birliğiyle "Perakende Dayanışma Hareketi"ni hayata geçiriyor Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan: "Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği bu zor günlerde milli dayanışma ve yardımlaşma ruhu ve birlik içinde hareket ettiğimiz için gururluyuz" BMD Başkanı Sinan Öncel: "Proje ortağımız Hepsiburada teknoloji, ticaret, pazarlama, lojistik ve ihracat gücüyle hazır giyim markalarının yanındayız"

İSTANBUL (AA) Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ile birlikte “Perakende Dayanışma Hareketi”ni başlatan Hepsiburada, platformda yer alan hazır giyim markalarına finansal desteğin yanı sıra pazarlama, lojistik ve eihracat desteği de verecek.

Hepsiburada'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, şirket, 2015 yılında hayata geçirdiği Pazaryeri modeliyle Türkiye'deki tüm büyük, orta ve küçük işletmelerin işlerini eticaret vasıtasıyla daha da geliştirmelerini ve yeni işletmelerin de ekonomiye katılmalarını desteklemeye devam ediyor.

Şirket şimdi de Kovid19 salgınıyla birlikte tüketicilere ulaşmakta zor günler geçiren hazır giyim markaları için BMD iş birliğiyle "Perakende Dayanışma Hareketi"ni hayata geçiriyor.

Dayanışma hareketi kapsamında, Hepsiburada'da yer alan BMD üyesi markalara 3 ay süreyle ekstra ticari teşvikler sağlanacak.

Markalar, ürünlerini müşterileriyle en hızlı şekilde buluşturabilmek için Hepsiburada'nın lojistik iştiraki Hepsijet'in hizmetlerinden de faydalanabilecek.

Finansal ve lojistik desteklerin yanı sıra Hepsiburada'nın pazarlama gücünden de faydalanacak olan BMD üyesi markalar, yapılacak online ve offline pazarlama faaliyetlerinde kendilerine yer bulacak.

Hepsiburada, bu hareket kapsamında tüm BMD üyesi markalara eihracat hizmeti de sunacak.

Markalar Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu bölgesi başta olmak üzere dünyanın pek çok noktasına markalı ihracat yapma imkanını yakalayacak.

Hepsiburada'nın sunacağı eihracat imkanı dahilinde, yurt dışı pazarlara ürün satışını kolaylaştırmak için ürün geliştirilmesi, ürünlerin eticaret platformunda doğru konumlandırılması, pazarlama faaliyetleri, lojistik ve gümrük hizmetleri, yerel dil desteği, yerel tahsilat ve ödeme çözümleri dahil birçok konuda altyapı desteği sunulacak.


Tüketicilere uygun fiyatlı bayram alışverişi fırsatı


Hepsiburada "Perakende Dayanışma Hareketi" kapsamında BMD üyesi markalara verdiği desteklerle, tüketicilere uygun fiyatlı bayram alışverişi fırsatı da veriyor.

Yaklaşan Ramazan Bayramı'nda giyimden ayakkabıya, çantadan aksesuara ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler, platformda yer alan yüzlerce markanın ürünlerinden avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan dayanışma hareketiyle ilgili, şu değerlendirmelerde bulundu:

"BMD ile yaptığımız iş birliği kapsamında, BMD üyesi değerli markaları Hepsiburada Pazaryeri'nde görmekten mutluluk duyuyoruz. Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği bu zor günlerde milli dayanışma ve yardımlaşma ruhu ve birlik içinde hareket ettiğimiz için gururluyuz.

Perakende Dayanışma Hareketi'yle markalar kazanacak, ekonomi canlanacak, müşteriler her türlü giyim ihtiyaçlarına uygun fiyatlarla evlerinin konforunda ulaşacak. Böylece Ramazan Bayramı ile yazlık alışverişlerini hijyenik ve hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen müşterilerimize de güzel bir müjde vermiş olduk."

BMD Başkanı Sinan Öncel ise, "Hedefimiz daima, kazankazan modeli üzerine inşa ettiğimiz yapıcı iş modelimizle perakendeyle el ele büyümek. Bu sebeple Hepsiburada ile başlattığımız bu iş birliğini çok önemsiyoruz. Proje ortağımız Hepsiburada teknoloji, ticaret, pazarlama, lojistik ve ihracat gücüyle hazır giyim markalarının yanındayız. Bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız." ifadelerini kullandı.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SON DAKİKA 5,6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREMÖnceki Haber

SON DAKİKA 5,6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

EBA platformundan canlı yayınlanan derslere katılabilmek için her gün bir kilometre yürüyorSonraki Haber

EBA platformundan canlı yayınlanan dersl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!