KEŞİR'DEN ÖZLÜ'YE DESTEK... VURDU GÖL OLDU...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KEŞİR'DEN ÖZLÜ'YE DESTEK... VURDU GÖL OLDU...
CHP'li Mahmut Tanal'ın son günlerde Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü yıpratmak için twitter'dan attığı "yalan yanlış" tweetler ile komik duruma düşüyor. Tanal, son olarak Faruk Özlü dönemi öncesi yayımlanan bir haberi paylaşınca alay konusu oldu. Faruk Özlü'nün "eline tutuşturulan kağıdı bile doğru okuyamıyorsun" cevabının ardından Tanal cevap veremedi. Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise "Genç olsam şöyle yazardım" Faruk Özlü vurdu gol oldu" tweet'i ile Özlü'ye destek oldu.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın son günlerde Yüksek Hızlı Tren tartışmaları üzerinden Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün ismini yıpratmaya çalışıyor. Başkan Özlü'nün twitter üzerinden verdiği akıl dolu cevaplara karşılık köşeye sıkışan Tanal, her tweet'inde ayrı bir çam deviriyor. Özlü'nün Tanal'a yönelttiği sorulara kaçak güreşerek cevap veren Tanal'ın dün gece attığı bir tweet ise alay konusu oldu. Yerel bir internet sitesinde yayımlanan 3 Aralık 2018 tarihine ait "Düzce Belediyesi'ne icra takibi" başlıklı haberi alıntılayan Tanal,  üzerine "seviyeniz dip yaptı... artık anlayacağınız dilden konuşacağım. Senin beceriksizliğin tüm gazetelerde manşet ve TV larda haber konusu"  yazdı. 3 Aralık 2018 tarihinde Belediye Başkanlığı görevinde henüz olmayan söz konusu haberden yaklaşık 5 ay sonra başkanlık koltuğuna oturan Başkan Faruk Özlü'den cevap gecikmedi.

ELİNE TUTUŞTURULAN KAĞIDI BİLE OKUYAMIYORSUN

Başkan Özlü, Mahmut Tanal'ı ti'ye alarak şu tweet'i attı; "Sayın Tanal, seviye ve beceri konusunda senin eline su dökemem. Eline tutuşturulan kağıtları bile anlamamışsın. 03.12.2018 tarihinde ben Belediye Başkanı değildim. Ben yine sana bir iyilik yapayım, bunu senin değil senin eline tutuşturanların beceriksizliğine yorayim".

VURDU GOL OLDU

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de sosyal medya üzerinden Başkan Faruk Özlü'ye destek oldu. Keşir, Tanal'ın karalamaya yönelik tweet'ine atfen; "Genç olsam şöyle yazardım: “@Dr_Faruk_Ozlu  vurdu gol oldu”  Elindeki kağıttaki tarihi dahi okuyamayanlara bel bağlayanlara,   umut tutanlara üzüldüm aslında... Yazık...

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ABD'li yetkililer Ukrayna uçağının İran tarafından düşürüldüğüne inanıyorÖnceki Haber

ABD'li yetkililer Ukrayna uçağının İran...

Bakan Kasapoğlu, Düzce Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldıSonraki Haber

Bakan Kasapoğlu, Düzce Genişletilmiş Dan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!