KEŞİR'DEN TEPKİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KEŞİR'DEN TEPKİ
İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Raif Mermutlu'nun Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'na yaptığı hakaretin yankıları sürüyor. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Kasapoğlu'na yönelik yapılan çirkin hakarete tepki göstererek, "Kullanılan ifadeler e insani, ne de bürokratik adaba, nezakete sığar" dedi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İSKİ ile Düzce'nin yaşadığı sorunları görüşmek üzere Genel Müdür Raif Mermutlu ile bir araya gelmiş, Nermutlu Kasapoğlu ve Düzce halkına çirkin ifadeler kullanmıştı. Konu ile ilgili Düzce kamuoyunda tepkiler devam ederken, bir açıklamada AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'den geldi. 

Keşir yaptığı açıklamada; "Düzce Melen suyu, İstanbul’un en önemli su ihtiyacını karşılayan kaynaklardan biri olması nedeniyle, ihtiyaç olan altyapı proje ve çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunmak mahiyetindeki ziyaret gerçekleşmiştir. Gerçekleşen görüşmede, kullanılan ifadeler ne insani, ne de bürokratik adaba, nezakete sığar. Sayın Kasapoğlu’nun İSKİ ziyareti sırasında Genel Müdür Mermurtlu’nun “Siz yan gelip yatacaksınız, bizden borularınızı değiştirmemizi isteyeceksiniz, Melen babanızın malı değil. Bana ne sormaya geldiniz, boru çapı mı?” İfadeleri ile karşı karşıya kalmıştır" dedi. 

"Unutulmamalıdır ki; Melen suyunun kullanımı ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ve İSKİ’nin hem Düzce’ye hem de İstanbul’a karşı sorumluluk ve yükümlülükleri vardır" diyen Keşir açıklamasına şu şekilde devam etti:

"İstişare mahiyetinde yapılan bir ziyarette, asgari nezaketten yoksun, atanmış bir yöneticinin, ilimizi temsilen giden seçilmiş bir başkan yardımcısı ve ekibine karşı üslup ve tavır, Sayın Kasapoğlu ve heyet nezdinde, hangi siyasi parti mensubu olursa olsun tüm Düzceli’lere karşı yapılmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Mermutlu hem Sayın Kasapoğlu’ndan hem de Düzceli’lerden özür dilemelidir. Ayrıca işinin gereğini yapmak konusunda hem Düzce’ye hem de İstanbul’a karşı sorumlu olduklarını da unutmamalılar. Konunun takipçisi olacağım."

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Muhittin Böcek’in kararlılığı sorunu çözdüÖnceki Haber

Başkan Muhittin Böcek’in kararlılığı sor...

YILMAZ İŞTEN ÇIKARTILAN İŞÇİLE İÇİN DEVREDESonraki Haber

YILMAZ İŞTEN ÇIKARTILAN İŞÇİLE İÇİN DEVR...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!