Ünlü Milyarder Tim Draper, Yeni Satın Aldığı Altcoin’i Açıkladı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ünlü Milyarder Tim Draper, Yeni Satın Aldığı Altcoin’i Açıkladı!
Milyarder yatırımcı ve Bitcoin boğası Tim Draper, yakın zamanda popüler altcoin Bitcoin Cash’den (BCH) satın aldığını açıkladı.

Tim Draper, popüler altcoin Bitcoin Cash’den satın aldığını duyurdu!

Ünlü milyarder Tim Draper, Bitcoin ve altcoin’lere yaptığı başarılı yatırımlar ile anılan bir isim. Tesla, SpaceX ve Coinbase gibi devleri destekleyen Bitcoin boğası, kısa süre önce popüler altcoin Bitcoin Cash’den (BCH) satın aldığını duyurdu. Tim Draper resmi Twitter hesabı aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

BCH SATIN ALMAK VE KULLANMAK KOLAY! YENİLİK İÇİN ROGER VER’E TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bu altcoin hamlesi, Tim Draper güçlü bir Bitcoin destekçisi olduğu için büyük bir sürpriz olarak geliyor. Bitcoin Cash, Ağustos 2017’de oluşturulan Bitcoin’in forklarından biri. Roger Ver, Bitcoin’in küçük blok boyutu ve yavaş işlemler gibi bazı eksikliklerine bir çözüm olarak oluşturulan kripto paranın güçlü bir savunucusu. O zamandan beri Roger Ver, Satoshi Nakamoto’nun orijinal vizyonu olduğunu iddia ettiği BCH’ın Bitcoin’den daha üstün olduğunu kanıtlamak için çok çalışıyor.

Tim Draper’ın Bitcoin Cash satın alması, yatırımcıları altcoin’e yönlendirebilir

Tim Draper, Bitcoin’in en büyük boğalarından ve destekçilerinden biri. Ünlü milyarder, Bitcoin’den henüz vazgeçmemiş olsa da BCH’ı satın alma kararı en yakın rakibi ve özellikle de tüm bu süre boyunca çabaları fark edilmeyen Roger Ver için büyük bir gelişme. Bu, aynı zamanda tüm BCH topluluğu için de büyük bir gelişme. Çünkü piyasada önemli bir yere sahip olan Tim Draper’ın aldığı altcoin, diğer yatırımcılarında dikkatini çekecek.

Şimdiye kadar BCH’ı ciddiye almayan insanlar, Tim Draper sektörde büyük bir etkiye sahip olduğu için altcoin’e ilgi duymaya başlayabilir.  Bununla birlikte, Tim Draper’ın Twitter takipçilerinden bazıları, “ölü” olan BCH’ı satın almasının onun için kötü bir fikir olduğunu söyleyerek bu hamleye oldukça olumsuz tepki verdiler.

Tim Draper’ın BCH satın alması altcoin’in fiyatı üzerinde nasıl bir etki oluşturacak?

BCH şimdiye kadar çevrimiçi işletmeler arasında ödemeler konusunda bir miktar talep gördü. Bitcoin.com’a göre, popüler Bitcoin forku artık dünya çapında 4.300 Bitcoin Cash kabul eden işletmeye sahip. BCH, Chainlink tarafından 5. sıradan çıkarıldıktan sonra şu anda piyasa değeri açısından en büyük 6. kripto para birimi. İkinci önemli Bitcoin forku ‘Bitcoin SV (BSV)’ ise şu anda 11. en büyük kripto para. Tim Draper’ın BCH satın almasının altcoin’in fiyatı üzerinde nasıl bir etkisi olacak? Görüşlerinizi yorum kısmı aracılığıyla bizimle paylaşın!

Kaynak:Kriptokoin

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kemençe eğitimi alan öğrenciler, kamera karşısına geçip klip çektiÖnceki Haber

Kemençe eğitimi alan öğrenciler, kamera...

Dev Bitcoin Borsası 25 Yeni Altcoin’i Listeleyebilir!Sonraki Haber

Dev Bitcoin Borsası 25 Yeni Altcoin’i Li...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!