Son Dakika İşte normalleşme kararları

erdoğan normalşeme kararı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: İşte normalleşme kararları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “3 Kasım 2002 seçimleri ile millete rağmen iktidar olmanın kapısı bir daha açılmamak üzere kapanmıştır” Erdoğan: “Maalesef bu güne kadar yeni ve sivil bir anayasa hedefine ulaşamadık inşallah bu defa bunu başaracağız. Kendi çalışmalarımıza başladık”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “(Yeni anayasa) Kimse bu yolda bizimle beraber yürümese bile Cumhur İttifakı ile inşallah milletimizin takdirine sunmakta kararlıyız” Erdoğan; “Türkiye salgın sonrası dönemin dünyada yükselen yıldızı olacaktır. ”Erdoğan; “Bakanlarımızdan zorunlu olmadıkça kendilerine ayrılan bütçeyi aşmamalarını hatta tasarruf etmelerini istiyoruz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “9 milyonu bulan aşılama sayısı ile Türkiye, dünyada ilk 5 ülke arasında yer almaktadır.” Erdoğan; “Yeni kontrollü normalleşme dönemine başlıyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Okullar, Türkiye genelinde okul öncesi ilkokullarda 8. ve 12 sınıflarda açılacak. “Erdoğan, “Hafta sonu sokağa çıkma yasağı düşük ve orta riskli illerde kaldırıldı.” 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ülkemizin tamamında akşam 21.00 ile sabah 05.00 arasındaki sokağa çıkma sınırlaması sürecek” Yüksek ve çok yüksek riskli illerde genel uygulamanın dışında sadece liselerdeki yüz yüze sınavlar yapılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Haberolduk.com - Son Dakika Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!